Opis szczegółowy
Delikatne ciasteczka o karmelowym smaku od marki Lotus to prawdziwa uczta dla podniebienia. Ich kruchość i subtelna słodycz sprawiają, że dosłownie rozpływają się w ustach.
Świetnie pasują do filiżanki aromatycznej kawy – zarówno w domowym zaciszu, jak i w eleganckiej kawiarni czy restauracji. To również doskonały wybór na słodki poczęstunek podczas spotkań towarzyskich.
Każde ciasteczko zostało zapakowane osobno, co zapewnia świeżość i wygodę. Zbiorcze opakowanie zawiera 50 sztuk.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, syrop cukru skarmelizowanego, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), mąka sojowa, sól, cynamon. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,88 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 484 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2032 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 127 kJ |
| Wielkość porcji | 6,25 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 38,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,6 g |