Jago Rurki Nadziewane Kremem Kakaowym 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Rurki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, mąka pszenna, tłuszcze roślinne: palmowy i rzepakowy w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, olej roślinny rzepakowy, glukoza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1,2 %, jaja w proszku, emulgator: lecytyny (z soi), aromat, sól, barwnik: karmel (E 150c), skrobia ziemniaczana, substancje spulchniające: węglany sodu i węglany amonu. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Producent: | F.W.C JAGOUlica i numer: Objazdowa 2Kod pocztowy i miasto: 85-882 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 478 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2004 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,5 g |
| Cukry | 46,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,5 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150c Karmel amoniakalny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |