Baton RAW ENERGY orzech ziemny-daktyl BEZGL. 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
BezGLUTENowy baton energetyczny z orzechami ziemnymi pomaga w przywróceniu równowagi organizmu, dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem witamin, minerałów i błonnika
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
daktyle 54,9%, ORZESZKI ZIEMNE 45%, sól 0,1%.
Alergeny
ORZESZKI ZIEMNE
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1847/442 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 22.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.2 g |
| Węglowodany | 51.1 g |
| Cukry | 36.9 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 12.2 g |
| Sól | 0.155 g |