Baton RAW ENERGY słony karmel - orzech ziemny BEZGL. 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
BezGLUTENowy baton energetyczny z karmelem i orzechami pomaga w przywróceniu równowagi organizmu, dodaje nie tylko energii, ale również jest źródłem witamin, minerałów i błonnika
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. z dala od słońca. Temperatura max 25 stopni
Składniki
Daktyle 60%, orzechy 38,2%, aromat karmelowy 0,8%, sól 1%.
Alergeny
ORZESZKI ZIEMNE
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1780/427 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.5 g |
| Węglowodany | 47 g |
| Cukry | 41 g |
| Błonnik | 7.9 g |
| Białko | 11 g |