Pałeczki kukurydziane z otrębami 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
To wspaniale chrupiące paluszki, przeznaczone do bezpośredniego spożycia, doskonałe do przegryzania dla dzieci i dorosłych. To produkt z wyselekcjonowanych ziaren kukurydzy w połączeniu z otrębami: pszennymi, żytnimi i owsianymi, które ze względu na zawartość błonnika regulują procesy trawienne i wspomagają perystaltykę jelit. Zmniejszają uczucie głodu, zapobiegając otyłości. Są produktem , nie zawierają soli, cukru, barwników, aromatów i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
kaszka kukurydziana 70%, otręby pszenne, żytnie, owsiane (łącznie 28,4%), kakao odtłuszczone 1,6%.
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1572/376 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.54 g |
| Węglowodany | 70.1 g |
| Cukry | 1.23 g |
| Błonnik | 11.6 g |
| Białko | 11.8 g |
| Sól | 0 g |