Opis szczegółowy
Kolorowa kompozycja słodko-kwaśnych i intensywnych aromatów. RODZYNKI dodają soczystej, jędrnej słodyczy, podczas gdy PAPAJA SUSZONA i ANANAS SUSZONY BEZ SO2 wprowadzają lekką kwasowość i tropikalny charakter. MIGDAŁY i orzechy NERKOWCA dodają kremowej słodyczy i przyjemnej chrupkości, a CHIPSY KOKOSOWE ZE SKÓRKA NATURALNĄ dopełniają mieszankę kokosowym aromatem i delikatnym chrupaniem.
Idealna jako przekąska na spacerze, do mieszania z jogurtem lub owsianką a także jako dodatek do wypieków i granoli.
Parametry produktu
| Rodzaj | Naturalne |
| Dodatki | Bakalie, Kokos |
| Smak | orzechowy, Owocowy, Kokosowy, Papaja, Ananasowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rodzynki jumbo 30 % (rodzynki, olej słonecznikowy), orzechy nerkowca łuskane 20 %, migdały łuskane 20 %, papaja kandyzowana 10 % (papaja, cukier trzcinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), ananas kandyzowany 10 % (ananas, cukier trzcinowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), suszone plastry kokosa 10 %. |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: atlanta poland s.a. ulica i numer: załogowa 17 kod pocztowy i miasto: 80-557 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 203 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Nazwa organizacji nadającej status alergenu | Rozporządzenie (ue) nr 1169/2011 parlamentu europejskiego i rady |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1987 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 6 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Procentowy udział składników może się nieznacznie różnić z przyczyn technicznych. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |