Arox Mrówkotox. Mikrogranulat do zwalczania mrówek 250g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Preparat owadobójczy w postaci mikrogranulatu do zwalczania mrówek faraona oraz wszelkich innych gatunków mrówek: w domach, pomieszczeniach gospodarczych, garażach, na tarasach, chodnikach i ścieżkach przebiegu owadów. Mrówki chętnie pobierają preparat i transportują do gniazda, powodując likwidację królowej i innych osobników.
Parametry produktu
| Rodzaj | Granulat |
|---|---|
| Skład | . |
| Sposób użycia | miejscowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | . |
| Substancje aktywne | Acetamipryd 2 g / kg |
| Zakres stosowania | mrówki |
| Zagrożenie | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Agrecol Sp. z o.o. Ulica i numer: Mesznary 2 Kod pocztowy i miasto: 98-400 Wieruszów PL |
| Zawartość nominalna | 250 g |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |