TGE Pestki dyni 1 kg X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pestki dyni 1 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | dynia |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pestki dyni |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ros-sweet sp.z o.o ulica i numer: przemysłowa 2 kod pocztowy i miasto: 37-100 łańcut pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do żywności dla ogółu konsumentów |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 574 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2380 kJ |
| Zawartość białek | 32 g |
| Zawartość błonnika | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia na podstawie ogólnodostępnych i akceptowanych danych i badań |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Pestki dyni pochodzące z bezłupinowej odmiany dyni to zdrowa i smaczna przekąska oraz dodatek do dań. proces zapewnia bezpieczeństwo mikrobiologiczne produktu oraz zachowanie najwyższych walorów sensorycznych. doskonale nadają się jako posypka do pieczywa, a także dodatek do musli, sałatek, zup i ciast. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd: zdrowe, czyste płaskie, owalne, dobrze rozwinięte, bez widocznych śladów obecności szkodników; barwa: ciemnozielona z możliwymi przebarwieniami; smak: swoisty, typowy dla pestek dyni, bez posmaku mydlanego, gorzkiego i zjełczałego oraz innych obcych posmaków; zapach: typowy, bez obcych zapachów; konsystencja: stała, sypka; pestki połamane (mniejsze niż ½) max. 5%; zawartość pestek o odmiennym zabarwieniu max. 8%; zanieczyszczenia organiczne ogółem max. 0,10 |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |