Opis szczegółowy
ARIZONA Napój Green Tea Zero Sugar 450 ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 450 ml |
| Smak | Zielona herbata, Miodowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, miód (0,3%), wyciąg z zielonej herbaty (0,12%), aromaty , substancja słodząca: sukraloza i acesulfam potasowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, kwas: kwas cytrynowy, aromat żeńszenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bevgroup sp. z o.o. ulica i numer: okólna 45 kod pocztowy i miasto: 05-270 marki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |