Actimel wieloowocowy Danone 4x100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 1,4 g/100g |
| Typ produktu | Smakowy |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | mleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, soki owocowe odtworzone z soków zagęszczonych 2,1%: ananasowy 1%, brzoskwiniowy 0,6%, pomarańczowy 0,25%, truskawkowy 0,25%, dekstroza, skrobia modyfikowana, składniki mineralne z mleka, aromat, stabilizator (pektyny), żywe kultury bakterii jogurtowych, L. casei Danone CNCM I-1518: min. 20 miliardów (20 x 10^9 jtk/100g, witamina B6, witamina D. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Cukry | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 33,3 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina D | 1,67 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | B |