Opis szczegółowy
Actimel Truskawka-Granat Triple Action 4x100 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | Truskawkowy, Granat |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, mleko odtłuszczone odtworzone, cukier, śmietanka, oligofruktoza, przecier truskawkowy 1,5%, sok z granatu z soku zagęszczonego 0,5%, stabilizator: pektyny, dekstroza, skrobia modyfikowana, składniki mineralne z mleka, aromaty, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu), żywe kultury bakterii jogurtowych, l. casei danone cncm i-1518: min. 20 miliardów (20 x 10^9) jtk/100 g, witaminy (c, b6, d), magnez. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 310 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 10,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina C | 12 mg/100g |
| Witamina D | 5 μg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Magnez | 56,25 mg/100g |
Inne informacje o zawartości