Men shake białkowy banan 380 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | Bananowy |
| Składniki | mleko 95%, białka mleka (w tym aminokwasy BCAA 0,58%: Izoleucyna, Leucyna i Walina), skrobia kukurydziana, tłuszcz kakaowy, aromat, stabilizator: karagen; substancja słodząca: sukraloza; barwnik: karoteny; regulator kwasowości: fosforany sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 380 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Producent: | Bakoma Sp. z o.o.Ulica i numer: Połczyńska 97AKod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 20,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,46 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 722 kJ |
| Wielkość porcji | 380 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |