tgq mieszanka warzywna julienne 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
|---|---|
| Składniki | marchew pomarańczowa 30%, marchew żółta 30%, cukinia 20%, pasternak 20%. |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,52 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Producent: | Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Warunki przechowywania: lodówka 24 h/*(-6°c) 1 tydzień/*** (-18°c lub poniżej) do daty minimalnej trwałości. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: wsyp odpowiednią ilość warzyw do gotującej się, osolonej wody. następnie gotuj na średnim ogniu przez 10 minut. kuchenka mikrofalowa: czas przygotowania od 8 do 10 minut. patelnia: czas przygotowania od 8 do 10 minut. czas może ulec zmianie w zależności od pożądanej miękkości warzyw. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 150 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |