Topseller xxl fasola szparagowa zielona cięta 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | fasolka szparagowa zielona cięta (100%) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,52 kg |
| Producent: | Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Wojska Polskiego 12Kod pocztowy i miasto: 87-600 Lipno PL |
| Krótki opis marketingowy | Niezwykle delikatne i chrupiące fasolki to idealny dodatek do mięs, ryb czy sałatek. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 252 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 129,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |