pinguin fasolka zielona cięta 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | fasola szparagowa zielona |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Producent: | greenyard frozen poland sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 12 kod pocztowy i miasto: 87-600 lipno pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. Nie rozmrażać przed przygotowaniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt musi być w pełni ugotowany przed spożyciem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W garnku: Wsyp potrzebną ilość warzyw do wrzącej osolonej wody, doprowadź do wrzenia i gotuj na średnim ogniu przez 7 minut. W połowie podgrzewania zamieszaj. Przed podaniem odsącz i dopraw do smaku. W mikrofali (700 W): Umieść potrzebną ilość warzyw w naczyniu żaroodpornym, dodaj 1-2 łyżki wody, przykryj i podgrzewaj przez 8 minut. Przed podaniem dopraw do smaku. Podane zalecenia są wyłącznie wytycznymi. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 129 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
|---|