Fresh chrupiąca krajowa marchewka z groszkiem mieszanka gotowa 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska, Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Marchewka 80%, groszek zielony 20% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | fresh sp. z o.o. ulica i numer: stare chojny 35 kod pocztowy i miasto: 18-400 łomża pl |
| Krótki opis marketingowy | Fresh marchewka z groszkiem 450g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać powtórnie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W garnku roztopić łyżkę masła i wsypać zawartość opakowania bez rozmrażania. Podlać niewielką ilością przegotowanej wody. Odrobinę posolić i gotować na małym ogniu 12 minut. Przyprawić solą, pieprzem i sokiem z cytryny. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 243 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 365 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 9,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |