myfood krewetka biała (litopenaeus vannamei) 26-30 szt./lb panierowana butterfly, głęboko mrożona 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Składniki | Składniki: krewetka biała (skorupiaki) (litopenaeus vannamei) 51%, panier 49% (mąka pszenna, mąka kukurydziana, mąka sojowa , proszek do pieczenia, śmietanka bezmleczna (nienabiałowa), guma guar, guma celulozowa, tłuszcz roślinny (rzepakowy i/lub słonecznikowy), polepszacz do pieczywa (mąka sojowa, emulgatory: e471, e472e, środek do przetwarzania mąki: e300, substancja konserwująca: e282), całe jaja, drożdże, tapioka, skrobia modyfikowana, cukier, sól, woda), stabilizatory: e450, e451. |
| Pojemność | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu skorupiaków, zbóż zawierających gluten, soi oraz jaj. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po zastosowaniu obróbki termicznej. Zamrożony produkt smażyć w głębokim oleju rozgrzanym do temperatury 160°C, na patelni lub w frytownicy, przez 2 – 3 minuty, do uzyskania złocistej barwy panieru, podczas smażenia kilkakrotnie przewracając. |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1298 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,8 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Inne informacje
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |