kołdra actigard® 220X200 CM
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Actigard® jest wersją pościeli, w której zastosowana tkanina została nasączona w substancji o tej samej nazwie. Dzięki temu posiada zdolność absorbowania i usuwania nieprzyjemnych zapachów. Przeciwdziała zarazem rozwojowi mikroorganizmów, roztoczy kurzu domowego, grzybów oraz pleśni. Tkanina kryje w sobie jednocześnie tajemnicę charakterystycznego zapachu, który zapewnia uczucie relaksu w najbliższym otoczeniu. Uprzyjemnia swoim użytkownikom chwile odpoczynku.
wypełnienie kołder: 100% poliester silikonowany hollow.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna wykończona substancją Actigard® |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | 100% POLIESTER HOLLOW |
| Waga wypełnienia | 1,4 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,75 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMW Nawrot Sp. j. Ulica i numer: Ułanów 1 Kod pocztowy i miasto: 42-645 Pyrzowice PL |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/25/6/1125600.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2035-10-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |