Kołdra IBERIA 4 pory roku 220x200 CM
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Linia IBERIA - to produkty w których zastosowano wytrzymałą, wyjątkowo miękką i aksamitną microfibrę. Kołdry tej linii są niezwykle lekkie, dlatego sen pod nimi jest wyjątkowo komfortowy.
Kołdry wykańczane są za pomocą zgrzewów wytwarzanych przy pomocy metody ultradźwiękowej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% microfibra |
| Kolor | Biały |
| Waga wypełnienia | 1,76 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra zimowa (bardzo ciepła, 5) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amw nawrot sp. j. ulica i numer: ułanów 1 kod pocztowy i miasto: 42-645 pyrzowice pl |
| Wymiary kołdry (SxD) | 220 - 200 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.easybase.pl/media/img/original/11/25/5/1125577.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2034-09-30 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |