flaki wołowe w rosole 900 g duda
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 900 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, żołądki wołowe (nie mniej niż 25%), marchew, żelatyna wieprzowa, sól, warzywa suszone: marchew, seler, cebula, por, natka pietruszki, pasternak, czosnek; kasza manna (zawiera gluten), przyprawy, ekstrakty przypraw (z selerem), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe; cukier, maltodekstryna, glukoza, aromaty, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka roślinnego (soja, słonecznik), błonnik pszenny, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas octowy, cytryniany sodu, octany sodu; barwniki: karmel amoniakalny, ryboflawina; przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu. produkt może zawierać: jaja, białka mleka (łącznie z laktozą), gorczycę, orzeszki ziemne, nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Producent: | cedrob foods s.a. ulica i numer: opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |