Opis szczegółowy
polski owies & miód,
z dodatkiem gorzkiej belgijskiej czekolady,
krótki skład, tylko 5 składników,
Bez oleju palmowego, syropu glukozowo-fruktozowego i mleka.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Płatki owsiane (43 g*), miazga z prażonych orzeszków ziemnych (25 g*), miód (25 g*), kakao, czekolada (4 g*) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat waniliowy]. może zawierać mleko, nasiona sezamu, orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | Do chrupania na śniadanie, wysoka zawartość błonnika |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1771 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Inne informacje o zawartości