Sweetie Gold 300 tabletek słodzik
dodaj do przechowalni
0
Opis
Słodzik stołowy w tabletkach na bazie cyklaminianu sodu przeznacczony do słodzenia napojów zimnych i gorących ; polecany dla osób na diecie,dbających o szczupłą sylwetkę oraz prowadzących zdrowyy tryb życia
Warunki przechowywania
Przechowywać w nienasłonecznionym i suchym miejscu w oryginalnym opakowaniau w temperaturze 0 - 25 *C
Składniki
Substancje słodzące : cyklaminiany ,sacharyny ,regulator kwasowości ;węglany sodu ; laktoza ; regulator kwasowości:cytrynian sodu , L-leucyna
Informacje o produkcie
Marka: DOMOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,036 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 204kJ/48 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10.5 g |
| Cukry | 10.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0 g |