bobovita porcja zbóż kaszka mleczna 7 zbóż jabłko-śliwka po 8. miesiącu 210 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Mleczno-pszenny |
| Smak | Wielozbożowy, Jabłkowy, Śliwkowy |
| Składniki | mleko modyfikowane 54,1% [odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne (C, E, A, D, biotyna, tiamina, B6, wapń, żelazo, jod)], mąki pełnoziarniste 34,4% (pszenna 31,6%, z pszenicy orkisz 0,7%, jaglana 0,7%, żytnia 0,7%, owsiana 0,7%), jabłko w proszku 4%, śliwka w proszku 4% (suszona śliwka, maltodekstyna), płatki bananowe 2%, mąka gryczana 0,7%, mąka ryżowa 0,7%. |
| Zawiera mleko krowie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 210 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 3-4 tygodni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawsze przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. zanim przystąpisz do sporządzania posiłku dla dziecka, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać są czyste. krok 1: zagotuj wodę i odmierz 150 ml, wlej do miseczki i ostudź do temperatury ok. 50°c. krok 2: wsyp powoli 45 g kaszki (5 łyżek stołowych). krok 3: mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. odczekaj chwilę, aż kaszka zgęstnieje. krok 4: sprawdź temperaturę posiłku. gotową kaszkę podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. nie podawaj ponownie resztek posiłku. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 430 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1810 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 814 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Witaminy
| Tiamina (witamina B1) | 1,2 mg/100g |
|---|---|
| Wapń | 505 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 126 %RWS |
| Witamina A | 420 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 74 %RWS |
| Witamina E | 8,7 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 24 μg/100g |
| Jod | 88 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,63 mg/100g |
| Witamina C | 46 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 184 %RWS |
| Witamina D | 7,4 μg/100g |
| Żelazo | 8,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 137 %RWS |
| Sód | 118 mg/100g |