bobovita jarzynowa z kurczakiem po 5 miesiącu 190 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Ziemniaki, Seler |
| Dodatki | Mięso, Olej |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, seler 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rzepakowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2160 szt. |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 229 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Inne informacje
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 45 % |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |