abramczyk dorsz czarny filety 8-16 bez skóry 10% glazury 4,5/5 kg abraline iwp
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Dorsz czarny filety bez skóry, aromaty, sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Islandia, Wyspy Owcze, Norwegia |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Islandia, Wyspy Owcze, Norwegia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Podobszar: Wody Islandii i Wysp Owczych (Podobszar V) |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Całe filety |
| Część ryby | Całe filety |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki, Sieci skrzelowe denne, Haki i sznury haczykowe (nieokreślone), Sieci niewody |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pollachius virens |
| Waga jednostkowa brutto | 5,23 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Producent: | abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Masa netto (bez glazury) | 4,5 kg |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Fao 27 północno-wschodni atlantyk |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać wyłącznie w temperaturze poniżej -18 °c do daty minimalnej trwałości |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | Głęboko mrożone (-18°C lub mniej) |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt do spożycia po obróbce cieplnej; po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki cieplnej: (duże ryby) smażyć około 10-12 minut (małe ryby) smażyć około 5 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |