Żurawina suszona (słodzona cukrem trzcinowym) BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna żurawina od wieków była stosowana w medycynie. Polecamy ją jako dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, ale również jako składnik sosów i potraw mięsnych.
Składniki
żurawina suszona*, cukier trzcinowy*, olej słonecznikowy* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1344/320 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 81 g |
| Cukry | 54 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0 g |