Zupa krem z kurek knorr 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Grzybowa, Zupa krem |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Składniki | Składniki: tłuszcz palmowy, skrobia modyfikowana, skrobia, maltodekstryna, sól jodowana, mąka PSZENNA, ekstrakty drożdżowe, LAKTOZA, cebula prażona suszona (3,1%), fruktoza, białka MLEKA, sól, kurki (1,4%), aromaty, koncentrat soku z pieczarek (0,7%), ekstrakt z wina białego, natka pietruszki (0,2%), kurkuma, szczypiorek (0,1%), korzeń pietruszki. Może zawierać jaja, seler i gorczycę. |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania rozpuść w 11 litrach gorącej wody i dokładnie wymieszaj. Doprowadź do wrzenia. Gotuj na wolnym ogniu przez 4 minuty, mieszając od czasu do czasu. Aby przygotować 1 litr zupy, rozpuść 90 g produktu w 1 litrze gorącej wody, lub przypraw własną zupę według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 174 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |