Sos pieczeniowy Knorr 1,4 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | W proszku |
|---|---|
| Smak | Bekon, Cebulowe, Cebula, Cebulowy, Paprykowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Przeznaczenie | Podstawa do przygotowania sosów ciemnych lub dodatek podkreślający smak, kolor i nadający właściwą konsystencję |
| Składniki | mąka PSZENNA, skrobia modyfikowana, tłuszcz palmowy, sól, cukier, aromaty, ekstrakty drożdżowe, cebula suszona (4,2%), barwnik (karmel amoniakalny), tłuszcz z wędzonego boczku wieprzowego (2,5%), koncentrat pomidorowy suszony (1,0%), skrobia, zagęszczony sok z marchwi, czosnek, papryka, pieprz czarny, majeranek, kminek, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu). |
| Zawartość netto | 1,4 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,49 kg |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania wsyp do 14 litrów wrzącej wody, dokładnie wymieszaj. Gotuj przez 3 minuty, mieszając od czasu do czasu. Aby przygotować 1 litr sosu, wsyp 100 g produktu do 1 litra wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 160 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 140 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |