Zott jogobella bez dodatku cukru 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | brzoskwiniowy, Czereśniowy, Jabłkowy, Truskawkowy |
| Składniki | Jogurt z jabłkami i gruszkami: jogurt**, jabłka i sok jabłkowy z koncentratu 9,6%, gruszki 5,4%, inulina, aromaty.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. jogurt z truskawkami: jogurt**, truskawki 15%, inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. jogurt z brzoskwiniami i mango: jogurt**, brzoskwinie 8%, mango 7%, inulina, aromaty.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. jogurt z czereśniami i wiśniami: jogurt**, czereśnie 10%, wiśnie 5%, inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty.**zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 320 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |