Zott Jogobella Bez Dodatku Cukrów Classic Ananas-Banan/Pieczone Jabłko/Jagoda/Malina Mix Jogurtów 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Ananasowy, Bananowy, Pieczone jabłko, Jagodowy, Malinowy |
| Składniki | Ananas-banan: jogurt**, ananasy (8,5%), banany i mus bananowy (6,5%), inulina, aromaty **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii Pieczone jabłko: jogurt**, jabłka i sok jabłkowy z koncentratu (12,7%), inulina, rodzynki (2,3%), aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. Jagoda: jogurt**, jagody (15%), inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii Malina: jogurt**, maliny (15%), inulina, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |