Zott Monte Smurfs Deser mleczny 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Mleczny, Orzechowy |
|---|---|
| Składniki | Składniki: barbie: mleko (43%), śmietanka, cukier, serduszkami zbożowymi w polewie o smaku mlecznym (8,8%) (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, mąka pszenna pełnoziarnista, mąka ryżowa, emulgator: lecytyna sojowa, sól, aromat wanilii, barwnik: karminy), skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7%), zmielone orzechy laskowe (0,5%), czekolada w proszku (0,4%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany wapnia, aromat. hot wheel: mleko (45%), śmietanka, cukier, kulkami zbożowymi w polewie o smaku mlecznym (6,4%) (cukier, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, mąka ryżowa, mąka pszenna słodowa, substancja glazurująca: guma arabska, syrop glukozowy, emulgator: lecytyna sojowa, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; aromat, barwniki: ekstrakt z papryki, karminy), skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7%), zmielone orzechy laskowe (0,5%), czekolada w proszku (0,4%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany wapnia, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 919 kJ |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14,2 g |
| Cukry | 16,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,7 g |