Danone jogurt karmelowy z mini ciasteczkami twix mix 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Składniki | jogurt karmelowy: mleko odtłuszczone, śmietanka, sos karmelowy 5,8% [syrop glukozowy, cukier, olej palmowy, mleko odtłuszczone w proszku, woda, sól, regulator kwasowości (węglany sodu)], cukier, syrop cukru inwertowanego, mleko odtłuszczone w proszku, masło, skrobia modyfikowana, syrop cukru karmelizowanego, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), żywe kultury bakterii jogurtowych, aromat, substancje zagęszczające (mączka chleba świętojańskiego, guma ksantanowa); 10,8% mini ciasteczek i karmelu w czekoladzie mlecznej: cukier, czekolada mleczna [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaową, laktoza i białko z serwatki (z mleka), olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt z wanilii], mieszanka pszenna (mąka pszenna, wapń, żelazo, niacyna, tiamina), tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy, stearyna palmowa), tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier, laktoza (z mleka)), mleko odtłuszczone w proszku, masło, serwatka w proszku (z mleka), woda, substancja zagęszczająca (celuloza), skrobia kukurydziana, syrop cukru inwertowanego, sól, substancje glazurujące (guma arabska, szelak), aromat . może zawierać orzechy, orzeszki ziemne, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 168 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 702 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 18,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |