Ziółka konopne z melisą i lawendą 20x0,8 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ziółka konopne z melisą i lawendą na spokojną noc 20 x 0,8 g dobrekonopie.pl
Czy wiesz, że zawarta w ziółkach lawenda wspiera dobry sen oraz wspomaga komfort trawienny, a melisa posiada właściwości antyoksydacyjne, działa odprężająco i pomaga w zasypianiu?
Sposób przygotowania: czas parzenia: 3 minuty temperatura parzenia: 85 stopni C Saszetka / 250 ml wody
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 16 g |
| Składniki | 60% roślina z nasion konopi (cannabis sativa l.), 30% melisy (melissa officinalis), 10% lawendy (lavandula angustifolia). |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 0,8 g |