Ziemniak jadalny potatki polska 10 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 kg |
| Składniki | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 10 °C |
| Kaliber | 20-40mm |
| Waga jednostkowa brutto | 10,1 kg |
| Producent: | Onix sp z o.o.Ulica i numer: Zakrzewo 32Kod pocztowy i miasto: 64-212 Siedlec PL |
| Krótki opis marketingowy | - |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |