vitax ziołowy upominek mix 40s
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Limonka, Gruszkowy, Miętowy, Pigwa |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 68 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku mięty i czarnego bzu. składniki: mięta pieprzowa (70%), jabłko, aromaty, prażony korzeń cykorii, kwiat czarnego bzu (2%), owoc czarnego bzu (1%). herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku pokrzywy i limonki. składniki: pokrzywa (55%), jabłko, trawa cytrynowa, aromat cytrynowo-limonkowy, prażony korzeń cykorii, aromat, skórka limonki (2%), aromat limonki (2%). herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku rumianku i pigwy. składniki: rumianek (55%), jabłko, aromaty, prażony korzeń cykorii, aromaty, granulat soku z pigwy (1%). herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku melisy i gruszki. składniki: melisa (35%), hibiskus, jabłko, dzika róża, aromaty, trawa cytrynowa, prażony korzeń cykorii, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, gruszka (1%), skórka cytryny, korzeń lukrecji. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |