Zielona Budka Lody waniliowe 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zielona Budka Kuweta Lody waniliowe 5.0l
Parametry produktu
| Typ | Mleczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone (odtworzone), woda, cukier, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, serwatka w proszku (z mleka), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), aromaty waniliowe, barwnik (karoteny),sól. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, soję, orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,75 kg |
| Pojemność | 5000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: froneri polska sp. z o.o. ulica i numer: wojska polskiego 3 kod pocztowy i miasto: 39-300 mielec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 778 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|