Zestaw 2 szklanek termicznych z uchwytem 250 ml MIA
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szklanki nadają się zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Można ich używać w mikrofalówce oraz w zmywarce. Szklanki termiczne MIA z podwójnym dnem to idealny produkt dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz niespotykany design.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 250 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ulica i numer: kod pocztowy i miasto: |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 10 x 11 cm |
| Zawartość zestawu | Zestaw 2 szklanek termicznych z uchwytem 250 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |