Zaparzacz 1000ml (color box) Altom Design
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szklany dzbanek z zaparzaczem od Altom Design idealny do parzenia herbaty czy kawy. Wyposażony w gęste sitko doskonale odfiltrowuje fusy. Otwierana pokrywka ułatwia czyszczenie i nalewanie wody, a wyprofilowana rączka gwarantuje bezpieczny chwyt. Odpowiedni kształt dzióbka sprawia, że łatwo jest przelać gotowy napój do kubka czy szklanki.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kolor | Przezroczysty, Czarny |
| Cechy produktu | Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Dzbanek |
| Wymiary (SxWxG) | 14,5 x 22 x 11,7 cm |
| Zawartość zestawu | 1x dzbanek z zaparzaczem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |