Żelazko turystyczne Zelmer ZIR0500
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żelazko parowe Zelmer ZIR0500 Trip to doskonałe połączenie mocy, wygody i nowoczesnych funkcji, które sprawią, że prasowanie stanie się przyjemnością. Dzięki mocy 1100W i stałemu wyrzutowi pary 15 g/min, skutecznie i szybko usuniesz wszystkie zagniecenia, a maksymalny wyrzut pary 75 g pozwoli Ci na jeszcze szybsze osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 1100 W |
| Strumień pary [g/min] | 15 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 75 |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Kolor | Niebieski, Biały, Czarny |
| Rodzaj stopy | Stal nierdzewna |
| Cechy dodatkowe | Regulacja temperatury |
| Pojemność zbiornika | 0,6 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,48 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |