Żelazko Tefal VIRTUO FV1710
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dzięki Virtuo prasowanie jest skuteczne i wygodne. To proste w użyciu żelazko o mocy 1800 W daje błyskawiczne rezultaty. Ciągły wyrzut pary 24 g/min zapewnia skuteczne prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary 80 g pozwala na rozprasowanie nawet trudnych zagnieceń. Wysoka wydajność idzie w parze z wygodą użytkową dzięki kompaktowym wymiarom, nieprzywierającej stopie i ergonomicznemu przyciskowi wyzwalającego parę. To wszystko po to, by prasowanie stało się prostsze i wygodniejsze.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 1800 W |
| Strumień pary [g/min] | 24 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 80 |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Kolor | Biały, Niebieski |
| Rodzaj stopy | z powłoką nieprzywierającą |
| Cechy dodatkowe | Możliwość użycia wody kranowej, Pionowe uderzenia pary, Spryskiwacz |
| Pojemność zbiornika | 0,2 l (dm³) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Inflancka 4c Kod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |