Żeberka wieprzowe wolno gotowane warmia ok. 500 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Żeberka wieprzowe wolno gotowane
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Gotowane na wolnym ogniu |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Żeberka wieprzowe, przyprawy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 450 - 550 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mardi sp. z o.o. ulica i numer: olsztyńska 1 kod pocztowy i miasto: 11-300 biskupiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 945 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |