Zbyszko 3 cocktail witaminowy 0,2 soku 1,75 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Owocowy |
| Działanie | Orzeźwiające, Chłodzące |
| Składniki | woda, soki z zagęszczonych soków (20%) z: jabłek, pomarańczy, ananasów, gujawy, mango; cukier (A) i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (B), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, aromaty, witaminy: C,E,A; stabilizatory – guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; barwnik: beta-apo-8'- karolenal, substancje słodzące: acesulfam K, sacharyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,82 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | Zbyszko Company S.A.Ulica i numer: Warszawska 239Kod pocztowy i miasto: 26-600 Radom PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Witaminy
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 120 μg/100ml |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawartość soku może powodować tworzenie się osadu. Produkt rozlewany aseptycznie. |
| Zawiera aromaty | Tak |