Opis szczegółowy
Zaprawę zagęszczoną victor produkujemy w pięciu wyśmienitych smakach maliny, wiśni, truskawki , pomarańczy i żurawiny. Z zaprawy victor przygotujesz doskonałe napoje oraz urozmaicisz nimi smak swoich deserów, budyniów i galaretek. Możesz je również stosować jako słodzik zamiast cukru czy miodu.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | pomarańczowy |
| Składniki | Woda, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, emulsja o smaku pomarańczowym (stabilizatory:guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej, aromat, barwniki: karmel amoniakalno-siarczynowy i beta-karoten), substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja słodząca - suktraloza, zagęszczony sok pomarańczowy (0,1%), substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: victoria cymes sp. z o.o. ulica i numer: kołobrzeska 43 kod pocztowy i miasto: 78-600 wałcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 23 kJ |
| Wielkość porcji | 10 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |