Opis szczegółowy
YoPRO o smaku banan-krem z orzeszków ziemnych 160g
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | Bananowy, Orzechowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, banany 5,0 %, sok cytrynowy z soku zagęszczonego, magnez, skrobia modyfikowana, barwnik: karmel; aromaty, substancja zagęszczająca: pektyny; substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; składniki mineralne z mleka, kwas foliowy (witamina b9), żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 160 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 383 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 30 μg/100g |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Magnez | 56,3 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |