Opis szczegółowy
Skyr Bakoma&Wedel 150g wiśnia straciatella
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | Straciatella, wiśniowy |
| Składniki | Jogurt 83 % (mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, kultury bakterii jogurtowych); wsad stracciatella 17 % [przecier wiśniowy z zagęszczonego przecieru 3,8 %, sok wiśniowy z zagęszczonego soku 1,3 %, kawałki czekolady 1,2 % (miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, cukier), skrobia modyfikowana kukurydziana, koncentrat z marchwi, koncentrat z bzu czarnego, substancja zagęszczająca: pektyny; naturalny aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu; substancja wiążąca: cytryniany wapnia]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 415 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 13,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |