Woda kokosowa z sokiem z arbuza NFC 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Cocola Sparkling Coconut Water to woda z wnętrza młodego kokosa. Idealnie gasi pragnienie dzięki elektrolitom. jest izotonikiem, który nawadnia po wysiłku. Świetnie sprawdza się również jako baza do drinków.. Pij bez dodatków lub dodaj do smoothie lub szejka, sprawdza się również jako dodatek do drinków i koktajli.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Składniki
Woda kokosowa, sok z arbuza 6%, kwas askorbinowy, aromat arbuza.
Informacje o produkcie
Marka: DIET FOOD
Kraj pochodzenia: VN
Masa brutto: 0,35 kg
✓ Produkt bez cukru
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 105/25 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6.3 g |
| Cukry | 5.8 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.005 g |