Wino bezalkoholowe Merlot BIO 750 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wino bezalkoholowe Merlot BIO. Aromatyczne, aksaminte i łagodne o smaku śliwek i wiśni. Wino o niskiej kwasowości. Alkohol jest ekstrahowany w szczególnie delikatny sposób w specjalnym procesie, dzięki czemu w kieliszku można znaleźć nadal smaczne aromaty winogron Merlot.
Składniki
Wino bezalkoholowe BIO, sacharoza BIO. Konserwant: dwutlenek siarki.
Informacje o produkcie
Marka: VINNOCENCE
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,75 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 75/18 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.1 g |