Werther's Original Soft Eclairs Cukierki z nadzieniem czekoladowym 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Toffi, Karmelowy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, tłuszcz palmowy, mleko zagęszczone odtłuszczone, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa (5,4 %), mleko pełne w proszku, śmietanka (z mleka) (2,9 %), zagęszczona serwatka (z mleka), masło (z mleka) (1,9 %), produkt z serwatki (z mleka), laktoza (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), sól, syrop sacharozowy, aromaty, orzechy laskowe. może zawierać także migdały i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | Storck sp. z o.o.Ulica i numer: Przyokopowa 26Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 454 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1906 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,4 g |
| Cukry | 42,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 67,4 g |