Ricola Żurawina Szwajcarskie cukierki ziołowe 27,5 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Ziołowe, Żurawinowy |
| Zawartość netto | 27,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | substancja słodząca (izomalt), kwas (kwas cytrynowy), skoncentrowany sok żurawinowy (0,6%), wyciąg (0,5%) z mieszanki ziół Ricola, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe), koncentrat soku z aronii czarnej, aromat żurawiny z innymi aromatami, mentol, aromaty |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Producent: | Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Krakowiaków 50Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 648 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 993 kJ |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 96 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
|---|