Wentylator Ravanson WT-1045S 40 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Stojący |
|---|---|
| Moc | 45 W |
| Rodzina Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 40 x 125 x 60 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Funkcje | regulacja wysokości |
| Ruch oscylacyjny | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Gwarancja | 24 mies. |
| Liczba płatów | 3 |
| Liczba prędkości | 3 szt. |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Obszary zastosowania | biuro, dom, pomieszczenie gospodarcze |
| Oscylacja | 90 ° (stopnie) |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Waga netto | 2,4 kg |
| Producent: | ravanson ulica i numer: mazowiecka 6 kod pocztowy i miasto: 09-100 płońsk pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |